Микола Каськів оцінив роботу КП

Дата: 16.01.2021 10:51

Микола Каськів оцінив роботу КП

ВЕРДИКТ. Пристоличний сільський голова Микола Каськів 15 січня особисто проінспектував результати роботи комунальних підприємств ОТГ, які впродовж двох діб усували наслідки снігопаду на автошляхах і тротуарах. Результатом побаченого Микола Ігорович лишився задоволений і подякував керівникам і працівникам КП за оперативне реагування та якісну роботу.

Пряма мова КАСЬКІВА: «Я побував в усіх селах ОТГ і переконався, що наші комунальні служби спрацювали добросовісно: автомобільні шляхи розчищені від снігу, посипані піщано-соляною сумішшю, нарікань від мешканців немає. Техніка на дорогах працювала дві доби.

Хочу висловити вдячність усім комунальникам, що віднеслися до своїх обов’язків із відповідальністю. Приємно, що у підходах до роботи в нашої ОТГ є взаєморозуміння і спільна повага до людей».