У Дударкові проблема зі сміттям. Як вирішити?

Дата: 16.01.2021 10:51

У Дударкові проблема зі сміттям. Як вирішити?

ПРОБЛЕМА. Для села Дударків, яке ввійшло до складу Пристоличної сільської ради, давньою проблемою є накопичення сміття в неустановленому для цього місці й не налагоджена система вивезення непотребу. Питання не вивезення відходів актуальне і для Дударківської ЗОШ.

Микола Каськів, Пристоличний сільський голова, 15 січня відвідав Дударків, щоб вивчити сміттєву тему.

Пряма мова КАСЬКІВА: «У Дударкові досі існує стихійне сміттєзвалище фактично в центрі села.  Люди зносять туди відходи, які систематично не вивозяться, накопичуються. Це нонсенс!

Наша мета – вирішити стару проблему в найкоротші терміни. Є кілька варіантів. Плануємо встановити графік для машини, яка вивозитиме сміття у зручні для дударківців дні. Потім територію, де тривалий час існує стихійне сміттєзвалище, розчистимо і визначимося з місцем розміщенням сучасного майданчику з баками для сміття.

Ці питання узгоджуватимемо з мешканцями, тема буде обговорюватися, перш ніж приймуться остаточні рішення.

Потрібно розуміти, що територія Пристоличної ОТГ має бути чистою і доглянутою. Це завдання усіх і кожного».