Підтримка обездолених і малозабезпечених у сильні морози

Дата: 18.01.2021 15:39

Підтримка обездолених і малозабезпечених у сильні морози

ФАКТ. На апаратній нараді 18 січня Пристоличний сільський голова Микола Каськів поцікавився роботою стаціонарних пунктів обігріву, які діють у найбільших селах ОТГ.

Повідомлялося, що у таких пунктах є усе необхідне, вони працюють цілодобово, також туди звертаються особи без постійного місця проживання, яким ніде ночувати.

Пряма мова КАСЬКІВА: «На території нашої ОТГ є обездолені люди, які у сильні морози потребують підтримки. Варто розуміти, скільки таких осіб у наших селах і чи потрібна їм меддопомога».

АКЦЕНТ. Микола Каськів наголосив, що служба соцзахисту має тримати на контролі потреби й проблеми родин, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Також дав доручення керівнику служби у справах дітей відвідати чи зателефонувати багатодітним і неблагополучним сім’ям з дітьми, щоб з’ясувати, чи потрібна їм допомога з опаленням, іншим забезпеченням, зважаючи на сильні морози.

Нагадаємо, з 13 січня цілодобово працюють пункти обігріву за адресами:

1. село Щасливе, вул. Фестивальна, 27 (у приміщенні служби пожежної охорони);

2. село Дударків, вул. Гоголя, 36 (у приміщенні колишньої сільської ради);

3. село Велика Олександрівка, Гагаріна, 11б (у приміщенні служби пожежної охорони).