Засідання виконкому

Дата: 19.01.2021 11:51

від  21  січня 2021 року                     с. Щасливе

1. Про затвердження Положення та складу комісії з питань захисту прав дитини Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області.
  2. Про утворення опікунської ради при виконкомі сільської ради.
  3. Про утворення громадської комісії із житлових питань при виконавчому комітеті сільської ради.
  4. Про погодження заміни теплолічильника на об’єкті «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 200 відвідувань у зміну з перспективою розвитку по вул.Лермонтова,9 с.Щасливе Бориспільського району Київської області».
  5. Про розгляд листа КП «Щасливе сервіс» щодо затвердження вартості робіт на роботу транспортних засобів підприємства.
  6. Про розгляд заяви Кікалової Ю.В. щодо надання дозволу на розміщення тимчасової малої стаціонарної споруди в с.Чубинське.
  7. Про розгляд заяви Зеленського В.В. щодо присвоєння поштової адреси новозбудованому садовому будинку в садовому товариства «Нафтовик-1».
  8. Про розгляд заяви Дроботуна В.М. щодо присвоєння поштової адреси новозбудованому садовому будинку в садовому товариства «Нафтовик-1».
  9. Про розгляд заяви Гринжевського І.М. щодо присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому  будинку в с. Мала Олександрівка (вул. Садово-Янтарна).
  10. Про розгляд заяви Шиманської Н.С. щодо присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому  будинку в с. Безуглівка (вул. Лебединська).
  11.   Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо надання дозволу на видачу технічних умов для підключення до централізованого водопостачання та водовідведення  для ТОВ «БЕЛЛА-ТРЕЙД» для об’єкту «Адміністративний-офісний комплекс».
  12. Різне.