Юрій Йовбак: «Діти навчилися не вчитися. Що далі?»

Дата: 21.01.2021 16:46

Юрій Йовбак: «Діти навчилися не вчитися. Що далі?»

ФАКТ. 21 січні у Щасливському НВК відбулася педагогічна нарада з метою визначитися, які класи мають вийти на очну форму навчання з 25 січня.

Причина дилеми в тому, що, за словами директора НВК Юрія Йовбака, станом на 21 січня школи не мають чітких розпоряджень МОЗ щодо навчального процесу після локдауну і можливі обмеження у відвідуванні шкіл для 5-8 класів.

Пряма мова ЙОВБАКА: «Профільне міністерство і педагоги розуміють, що дистанційне навчання має низьку ефективність – близько 50% програмового матеріалу може засвоїти середній учень. Тривалий період дистанційної форми призвів до того, що діти навчилися не вчитися, бо психологічно не готові до такої відповідальності й самостійності.

Але станом на 21 січня немає чітких розпоряджень МОЗ щодо того, як школи і які класи виходитимуть із локдауну.

На педраді ми вирішили, що повністю готові відновити навчання офлайн в усіх класах, перешкод немає. Як в наших учнів, так і вчителів ковіду не зафіксовано.

Ідею повернутися до звичних уроків 1-11 класам підтримав Микола Каськів, Пристоличний сільський голова.

Але є запитання без відповіді: чи можемо ми на рівні місцевого самоврядування приймати такі рішення? Поки невідомо».