Керівники Пристоличної сільської ради провели виїзний прийом громадян

Дата: 22.01.2021 11:39

Керівники Пристоличної сільської ради провели виїзний прийом громадян

ДО ЛЮДЕЙ. У четвер, 22 січня, згідно з оприлюдненим графіком, Пристоличний сільський голова Микола Каськів разом зі своїми заступниками Василем Дембіцьким та Євгеном Погорєлим провели виїзні прийоми у селах Велика Олександрівка та Дударків.

На виїзну зустріч із керівництвом прийшло не так багато селян, як очікувалося, оскільки така ініціатива лише започатковується. Але Микола Каськів запевнив, що такі зустрічі стануть систематичними, до спілкування з громадянами виїздитимуть також секретар Пристоличної сільської ради Людмила Кущенко та секретар виконавчого комітету Галина Журавльова.

ВАЖЛИВО. У селах ОТГ розповсюджено оголошення про щотижневі прийоми громадян:

1. сільський голова  Микола Каськів приймає щосереди у приміщенні Пристоличної сільради в селі Щасливе.

Запис за телефоном сільради;

1. виїзні прийоми в селі Велика Олександрівка - щочетверга з 09.00 до 10.30, у селі Дударків – із 11.00 до 13.00 у приміщеннях колишніх сільрад.

Пряма мова В. ДЕМБІЦЬКОГО: «Перший виїзний прийом пройшов успішно, хоча людей було не багато, бо для них це незвична практика.  У Великій Олександрівці, окрім інших, завітали депутат сільської ради Інна Отрошко та директор місцевої школи Ігор Давиденко.

Усі були почуті. Ми отримали багато інформації для роботи».