Щасливський НВК повністю відновить навчання офлайн із 25 січня

Дата: 22.01.2021 13:50

Щасливський НВК повністю відновить навчання офлайн із 25 січня

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ. 22 січня директор Щасливського НВК Юрій Йовбак офіційно повідомив, що після консультації з Пристоличним сільським головою Миколою Каськівим і начальником управління гуманітарного розвитку Андрієм Хоменком, було прийняте колегіальне рішення – повністю відновити навчання офлайн із 25 січня. Такі ж рекомендації надані директорам Великоолександрівської та Дударківської ЗОШ.

Таке рішення прийнято на місцевому рівні, оскільки рекомендацій від МОЗу школи так і не отримали.

Пряма мова Ю. ЙОВБАКА: «Із 25 січня наш НВК і, думаю, інші школи ОТГ повністю відновлять навчання офлайн в усіх класах,  перешкод для цього немає. Ми готові. Це правильне рішення, оскільки діти повинні вчитися і розвиватися в соціумі, займатися спортом, відвідувати гуртки. Але карантинні вимоги ніхто ігнорувати не буде.

Вчителі вже скучили за дітьми, за очним процесом навчання. Сподіваюся, діти також засумували за школою».