Про матеріальну допомогу громадянам Пристоличної ОТГ

Дата: 25.01.2021 08:35

Про матеріальну допомогу громадянам Пристоличної ОТГ

ДЛЯ ЛЮДЕЙ. Пристоличний сільський голова Микола Каськів відповів для громади на запитання, які прозвучали на виїзному прийомі 21 січня від селян Дударкова та Великої Олександрівки, щодо системи надання матеріальної допомоги.

Пряма мова М.КАСЬКІВА: «Хочу повідомити жителів усіх сіл ОТГ, що наразі завершується розроблення Програми «ТУРБОТА - СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ» на 2021-2023 роки, яка буде винесена на розгляд сесії.

У ній передбачено виділення матеріальної допомоги з бюджетних коштів тим громадянам, які  опинилися у скрутних життєвих обставинах, мають серйозну хворобу чи борються з її тяжкими наслідками тощо. Думаю, документ отримає схвалення на найближчому сесійному засіданні.

Виділення такої допомоги у кожному конкретному випадку виноситиметься на затвердження виконкому.

Якщо хтось зараз уже потребує підтримки, то прошу звернутися до управління соціального захисту населення Пристоличної сільської ради за роз’ясненням і вже збирати пакет документів для подання».