Важливі рішення на засіданні виконкому Пристоличної сільської ради

Дата: 26.01.2021 08:54

Важливі рішення на засіданні виконкому Пристоличної сільської ради

Засідання виконавчого комітету Пристоличної сільської ради, яке відбулося наприкінці минулого тижня, стало важливим для діяльності ОТГ, зважаючи на прийняття низки необхідних рішень.

Результатами колективної роботи поділилася  керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Пристоличної сільської ради Галина Журавльова.

Пряма мова Г. ЖУРАВЛЬОВОЇ: «Окрім іншого, було затверджено Положення та склади комісій із питань захисту прав дитини Пристоличної сільської ради; Положення про утворення опікунської ради; Положення про утворення громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті сільської ради тощо.

Також заслухано звіти виконання сільських бюджетів у 2020 році Щасливської сільської ради, Великоолександрівської та

Дударківської сільрад».

ДЕТАЛІ. Виконання сільського бюджету Щасливської сільської ради за 2020 рік по доходах - у сумі 85 972 525,32 грн; Великоолександрівської сільської ради за 2020 рік по доходах склали - 57 534 785,39 грн;

Доходи загального фонду  Дударківської сільського бюджету -  9 732 047,87 грн.

Дані звіти будуть подані для затвердження на чергову сесію сільради, проведення якої  планується 4 лютого 2021 року.