Питання квартирної черги у Пристоличній ОТГ

Дата: 26.01.2021 08:57

Питання квартирної черги у Пристоличній ОТГ

На черговому засіданні виконавчого комітету було затверджено Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Пристоличної сільської ради.

За словами секретаря виконкому Галини Журавльової, зараз стоїть завдання перед Пристоличною сільрадою навести порядок із квартирною чергою, відновити її по-новому, згідно із теперішніми вимогами законодавства, враховуючи раніше існуючі списки людей.

Пряма мова Г. ЖУРАВЛЬОВОЇ: «Відповідно до прийнятого положення, буде зібрана комісія, потім оновлено вже  існуючі квартині черги у колишніх сільрадах ОТГ. Наразі звіти про квартирні обліки з інших сіл ми ще не отримали.

Людям, які перебувають на квартирній черзі, потрібно буде переглянути раніше подані документи, оновити їх. Із питаннями перереєстрації слід звертатися до Пристоличної сільради.

Відомо, що квартирні черги зараз фактично не просуваються, як того хотілося б, адже будівництва соціального житла немає, підприємства теж його не будують. Натомість діють державні Програми з виділення коштів на придбання квартир чи кімнат окремим категоріям населення. Наприклад, інвалідам війни АТО, ООС, інвалідам-ліквідаторам аварії на ЧАС, дітям-сиротам, які перебували в інтернатах тощо. У певних випадках у Програмах прописана участь органів місцевого самоврядування».