Цього тижня Микола Каськів проведе прийоми громадян у селах ОТГ

Дата: 26.01.2021 09:10

У середу, 27 січня, Пристоличний сільський голова Микола Каськів проведе прийом громадян у селі Щасливе, згідно з раніше оприлюдненим графіком.

Початок із 09.30. Запис за телефоном сільради.

Також керівник здійснить виїзний прийом громадян у селі Чубинське 27 січня. Місце зустрічі – приміщення Інституту розведення і генетики тварин ім.М.В. Зубця, кабінет 322. Початок об 11.30.

У четвер, 28 січня, запланована виїзна зустріч у Великій Олександрівці  з 09.00 до 10.30;  у  селі Дударків  – із 11.00 до 13.00.

Пряма мова М. КАСЬКІВА: «Вважаю, що такі заходи повинні стати систематичними. На зустрічах  мають бути присутніми також мої заступники, керівники структурних підрозділів, чи секретар сільської ради, секретар виконкому.

Знати проблематику кожного села і реагувати на потреби людей – це пріоритетне завдання виконавчої влади Пристоличної ОТГ».