Про утворення громадської комісії із житлових  питань при виконавчому комітеті Пристоличної сільської ради

Дата: 26.01.2021 10:53

Бориспільського району

від  21 січня 2021 року                                         № 3

Керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у відповідності до житлового кодексу України, керуючись п.3 Правилами обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Україні, заслухавши пропозицію керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Журавльової Г.,

виконком Пристоличної сільської ради ВИРІШИВ:

1. Утворити   житлову комісію при виконавчому комітеті Пристоличної сільської ради у складі 5 осіб:

голова комісії – Погорєлий Євген Сергійович, заступник сільського голови з питань виконавчого комітету;

секретар комісії – Журавльова Галина Вікторівна, керуюча справами( секретар) виконавчого комітету,

члени комісії:

Продан Наталія Миколаївна – начальник відділу соціального захисту населення;

Мисяковська Ірина Володимирівна – начальник відділу правового та кадрового забезпечення;

Білан Оксана Вікторівна – спеціаліст (реєстрації місця проживання).

2. Житловій комісії   керуватися Конституцією України, Житловим кодексом України, та іншими законодавчими актами.

3. Контроль за виконанням даного рiшення залишаю за собою.

Сільський голова                                                  Микола КАСЬКІВ

про  громадську комісію з житлових питань

У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, Житловим Кодексом, постановами Кабінету Міністрів України, Правилами обліку громадян, які потребують покращання житлових умов та надання їм житла, а також Положенням про громадську комісію з житлових питань.
   Комісія працює у складі 5 чоловік, її очолює голова сільської ради.

Діловодство, пов’язане з діяльністю комісії, здійснює секретар комісії з житлових питань. Секретар комісії веде прийом громадян з житлових питань щосереди  з 09:00 до 16:00.

Згідно з регламентом роботи виконкому Пристоличної сільської ради засідання комісії з житлових питань проходять не рідше одного разу на місяць в разі подання заяв.

Громадській комісії з житлових питань надані повноваження:

1.Здійснювати облік: - громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов; - громадян, які мають право на отримання квартири, садибних (одноквартирних) жилих будинків із житлового фонду соціального призначення; - підприємств, організацій, установ, які ведуть облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов, за місцем роботи; - аварійного житла.

2.Контролювати: - списки громадян, які потребують поліпшення житлових умов, за місцем проживання та за місцем роботи; - стан обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, за місцем роботи; - використання соціального житла за призначенням.

3.Видавати охоронні свідоцтва (броню) на жилі приміщення та обмінні ордери на квартири, що належать до комунальної власності міста.

4.Вносити пропозиції на засідання виконкому сільської ради щодо затвердження переліку документів, які підтверджують обґрунтованість визнання у визначеному порядку громадянина малозабезпеченим та таким, що потребує надання соціального житла.

5.Щорічно інформувати територіальну громаду району про ведення обліку громадян, які користуються правом на отримання соціального житла в позачерговому, першочерговому порядку і в порядку загальної черги, та про надання соціального житла на власній веб-сторінці в мережі Інтернету та в місцевих друкованих засобах масової інформації.

6.Укладати та розривати договори найму соціального житла.

7. Забезпечувати відповідно до законодавства: - розподіл і надання соціального житла та житла, що належить до державного житлового фонду, розташованого на території району, у разі наявності погодження управління житлово-комунального господарства виконкому міської ради; - щорічну перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку; - виконання затверджених загальнодержавних та місцевих програм розвитку соціального житла; - відселення громадян з аварійного житла.

8. Оформляти і видавати ордери на заселення громадян в надане житлове приміщення.

9. Вносити пропозиції на засідання виконкому сільської ради про включення житлових приміщень до числа службових та про виключення із числа службових, у разі наявності погодження сільського голови.

10. Укладати договори оренди житла, що перебуває у власності дітей, які утримуються в державних дитячих закладах, та закріплене за ними відповідними рішеннями виконкому сільської ради.

Комісія надає дозвіл за заявою квартиронаймача та за згодою усіх членів сім'ї, що зареєстровані у помешканні, на реєстрацію у житло що належить до комунальної власності сіл Пристоличної сільської ради.   Згідно зі ст. ст. 103-106 Житлового кодексу України комісія вносить пропозиції на зміну договору найму жилого приміщення.

В обов’язковому порядку пропозиції громадської комісії з житлових питань затверджуються рішенням виконкому сільської ради.

Керуючий справами

(секретар) виконавчого комітету                                    Галина ЖУРАВЛЬОВА