Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників та засуджених, на яких накладено адміністративне стягнення та кримінальне покарання у вигляді громадських робіт на 2021 рік

Дата: 26.01.2021 17:51

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

від 21 січня 2021 року                                № 9

с. Щасливе

У відповідності  до ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст. 30-1 та 231-3 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», ст. 36 КВК України, розглянувши лист № 32/4/221-21 від 19.01.2021 р. Бориспільського міськрайонного відділу з питань пробації  щодо  переліку об’єктів та визначення видів безоплатних суспільно-корисних робіт для порушників та засуджених,  на яких накладено адміністративне стягнення та кримінальне покарання у вигляді громадських робіт,

виконком Пристоличної сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік об’єктів для відбування засудженими і порушниками, на яких накладено адміністративне стягнення та кримінальне покарання у виді громадських робіт, (додається).

2. Затвердити перелік видів безоплатних суспільно-корисних робіт для  відбування засудженими і порушниками, на яких накладено адміністративне стягнення та кримінальне покарання у виді громадських робіт,  (додається).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань виконавчої діяльності Погорєлого Є.С.

Сільський голова                                                      Микола КАСЬКІВ

ПЕРЕЛІК

1. Будинки культури в с. Щасливому, с. Велика Олександрівка, с. Чубинське, с.Дударків.
  2. Літній кінотеатр в с. Проліски.
  3. Прилегла територія обеліску Слави в с. Щасливому, пам’ятника Чубинському в с. Чубинське, пам’ятник героям ліквідації аварії на ЧАЕС в с.В.Олександрівка,  пам’ятників воїнам Великої Вітчизняної війни в с.Велика Олександрівка, в с.Дударків.
  4. Територія сільських кладовищ в с. Щасливому, с. Велика Олександрівка, с. Мала Олександрівка, с. Дударків, с. Займище.
  5. Лісосмуги та узбіччя доріг населених пунктів Пристоличної сільської ради.
  6.  Автобусні зупинки в населених пунктах Пристоличної сільської ради.

ПЕРЕЛІК

1. Вирубка, обрізка сухих та аварійних дерев.

2. Розчищення та обрізка кущів, порослі.

3. Ліквідація стихійних сміттєзвалищ.

4. Проведення благоустрою на території громадських закладів в селах Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Чубинське, Безуглівка, Дударків, Займище.

5. Проведення робіт по благоустрою на території в селах Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Чубинське, Безуглівка, Дударків, Займище.

6. Проведення робіт по благоустрою узбіччя вулиць, тротуарів, доріг населених пунктів сільської ради.

7. Проведення робіт по благоустрою прилеглої території до водонапірних башт в селах Пристоличної сільської ради.

8. Косіння бур’янів, ліквідація амброзії.

9. Проведення робіт по благоустрою  дитячих майданчиків в селах Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Чубинське, Безуглівка, Дударків, Займище.

10. Благоустрій автобусних зупинок.

11. Розчищення снігу, розбивання криги.

Сільський голова                               Микола КАСЬКІВ