Соціальний супровід  проблемних родин із дітьми і ситуативна матеріальна допомога

Дата: 01.02.2021 16:35

01 лютого на робочій нараді Пристоличний сільський голова Микола Каськів наголосив, що службою у справах дітей має бути сформовано список родин із дітьми, які потребують втручання й підтримки, в тому числі й матеріальної.

Повідомлялося, що на території ОТГ працюють п’ять  соцпрацівників (два у Щасливому, три в Дударкові, є три вакансії у В.Олександрівці) – це люди пенсійного або передпенсійного віку, які допомагають одиноким людям похилого віку, інвалідам, але не мають профільної освіти для здійснення супроводу проблемних родин із дітьми.

Йшлося про внесення додаткових штатних одиниць у структуру служби у справах дітей. Такі фахівці зможуть виїздити в сім’ї , складати протоколи та здійснювати супровід і психологічно-контролюючу підтримку родинам із дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

ВАЖЛИВО. За словами начальника служби у справах дітей Людмили Корніяки, найбільше проблемних родин виявлено у селі Дударків, а рейди справили вкрай гнітюче враження на членів комісії й довели, що роботи в цьому напрямку багато.

Пряма мова М. КАСЬКІВА: «Ми повинні налагодити систематичний контроль проблемних родин із дітьми службою у справах дітей при підтримці фахівців соцзахисту населення, шкільних соцпедагогів і психологів.

Також сільська рада розробить план ситуативної матеріальної допомоги таким родинам».