АСКОД: Пристолична сільська рада переймала досвід у Великодимерської селищної ОТГ

Дата: 02.02.2021 13:12

01 лютого представники Пристоличної ОТГ побували у  гостях у Великодимерської селищної ОТГ Броварського району.

Мета –  вивчення напрацювань і переваг користування вдосконаленим сервісом електронного документообігу «АСКОД Онлайн».  Запровадження подібної програми  у найближчій перспективі планує керівництво Пристоличної сільради для покращання надання адміністративних послуг, автоматизації процесів діловодства та прозорого корпоративного управління.

Перший заступник Пристоличного сільського голови Василь Дембіцький разом із керуючою справами (секретарем) виконкому Галиною Журавльовою та системним адміністратором Сергієм Вапельником на практиці оцінили принципи роботи «АСКОД Онлайн», поспілкувалися з колегами, які працюють у складі ОТГ із 2017 року (нині до їхньої громади входить 23 села, 9 старостинських округів із загальною кількістю населення –  38 тис. чоловік; бюджет налічує 270 млн грн).

Пряма мова Г. ЖУРАВЛЬОВОЇ: «Нас тепло приймали колеги, відповіли на усі запитання,  велика вдячність за це Юлії Москаленко, керуючій справами (секретарю) селищного виконкому, та Антоніні Сидоренко, секретарю ради.

Нам сподобалася організація роботи їхньої ОТГ, дещо запозичимо для себе.

Переконалися, що переваги електронної програми «АСКОД Онлайн» величезні, вона передбачає 25-30 робочих місць у системі й забезпечує швидке реагування. Встановлення такої програми вартуватиме близько 180 тис. грн, не враховуючи вартості сервера, також передбачені попередні навчання користувачів.

Наголошую, рішення щодо запровадження цієї чи іншої електронної програми Пристоличною сільрадою прийматиметься колегіально, після обговорення, це був лише ознайомчий візит.

Виявилося, що за досвідом до  Великої Димерки вже їздили наші сусіди з Бориспільської, Вороньківської та Гірської ОТГ».

НАГАДАЄМО, головним завданням для Пристоличної ОТГ у період реорганізації є налагодження  швидкого  розгляду документообігу й надання якісних адміністративних послуг населенню, а згодом відкриття ЦНАПу в селі Щасливе з філіалами в найбільших селах ОТГ. Без запровадження електронної програмної системи цього зробити неможливо.