Родина фермерів із Дударкова бажає допомагати комунальникам на волонтерських засадах

Дата: 04.02.2021 09:31

03 лютого на прийомі у Пристоличного сільського голови Миколи Каськіва у села Щасливе побувало подружжя Денисенків, які на території колишньої Дударківської сільської ради займаються фермерством. Пропозиція родини – допомагати із розчищенням снігу в селах Дударків і Займище своєю технікою та можливість згодом здійснювати інші роботи комунального характеру –  усе на волонтерських засадах, оскільки такі ініціативи вони втілювали і в попередні роки.

Подружжя цікавилося, чи доречна така ідея, адже, за їхніми словами, окремі дударківці не вірять їхнім щирим намірам, пишуть негативні коментарі у соцмережах.

Микола Каськів наголосив, що дбати про благоустрій території, на якій ми живемо – обов’язок кожного свідомого громадянина і зараз не до політики, бо на часі – господарський підхід до проблем.

Пряма мова М.КАСЬКІВА: «Від допомоги ми не відмовляємося, якщо це не політична агітація. Зараз на території колишньої Дударківської сільради представником від влади є Владислав Тесля, який веде офіційну документацію, видає довідки тощо. Повідомте його, яку саме послугу і коли ви надаватимете.

Дударків особливо потребує якісного благоустрою. Хотілося б, щоб до такої справи долучився кожен житель села».