Куди звертатися за отриманням адмінпослуг?

Дата: 04.02.2021 11:42

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ ГРОМАДИ ПРИСТОЛИЧНОЇ ОТГ!

З метою поліпшення та своєчасністю надання адміністративних послуг, видачі довідок, здійснення нотаріальних дій, ви можете звернутися до спеціалістів, які вказані у розділі сайту "Виконком" підрозділ "Відділи та управління виконавчого комітету".

ДОВІДКИ  щодо місця проживання (додаток 13), форми 204, форма 3 та інші надаються за місцем проживання. Звертатися до діловодів та спеціалістів: Юхименко Наталія (с.Велика Олександрівка), Залозний Вячеслав( с.Дударків), Рижкова Людмила, Білан Оксана, Журавльова Галина (с.Щасливе). Якщо виникають питання, які не можуть бути вирішенні на місці, спеціалісти мають зателефонувати до виконкому в с.Щасливе, отримати консультацію.

НОТАРІАЛЬНІ ДІЇ, а саме посвідчення дублікату документів, довіреностей (які не потребують внесення до єдиного державного реєстру довіреностей), довідок на спадщину та інші документи здійснюються секретарем виконавчого комітету Журавльовою Г.В. Попередньо  звернутися в сільську раду за місцем проживання, де будуть знайдені наявні в архіві сільської ради документи, направлені електронною адресою в с.Щасливе, і якщо не потрібна особиста присутність заявника, готові документи будуть направлені заявнику. В разі виникнення проблемних питань, які потребують додаткового вивчення, заява з копіями документів також подається в сільську раду діловодам на місцях, для їх розгляду будуть залучені  юрисконсульти та спеціалісти сільської ради.

Просимо зважити та з розумінням поставитися на те, що на даний час відбувається процес реформування, дуже багато звернень і питань одночасно надходить в центральний офіс, що впливає на якість послуг, однак ми враховуємо всі Ваші зауваження, і робимо все можливе для Вас!

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Г.Журавльова.