Комунальники борються з наслідками лютневої негоди

Дата: 08.02.2021 14:14

Комунальники борються з наслідками лютневої негоди

Фото без описуПочаток нинішнього робочого тижня щедрий на сніг і легку завірюху, але комунальники Пристоличної ОТГ вчергове активно справляються із викликами погоди.

Олександр Строкач, начальник управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку, який впродовж дня об’їжджає автошляхи ОТГ і контролює роботи, запевнив, що КП «Комунальне унітарне підприємство «Олександрівкажитлобудсервіс» та КП «Щасливе сервіс» у повній мірі задіяні в розчищені доріг і тротуарів від снігу, з поставленими задачами справляються.

Пряма мова СТРОКАЧА: «Спочатку розчищаються головні автотраси  та під’їзди до соціальних об’єктів – шкіл, садочків, амбулаторій тощо.

Цього разу снігу дуже багато, тому, можливо,  в віддалених  місцях розчищення здійснюватиметься з певною затримкою. Але роботи не припиняються, комунальники викладаються на повну, намагаючись встигати ліквідовувати наслідки стихії. Технічних і кадрових сил нам вистачає».