Позачергове засідання виконкому

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від     08 лютого 2021  р.                    № 48

с. Щасливе

Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету

Пристоличної сільської ради

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету 09 лютого 2021 року о 10 год.00 хв.

2. Дане розпорядження негайно довести до відома членів виконавчого комітету.

3. Контроль за проведення засідання покласти на заступника сільського голови Погорєлого Є.С.

Сільський  голова                                      Микола  КАСЬКІВ

від  09 лютого 2021 року                    с. Щасливе

На позачергове засідання

1. Про розгляд листа ТОВ «Комфорт траст» щодо присвоєння поштової адреси новозбудованим багатоквартирним житловим будинкам в с.Проліски по вул. Щаслива,4, 4А, 6А.
  2. Про розгляд листа ОК ЖБК «Тріумф Софіївський» щодо присвоєння поштової адреси новозбудованому багатоквартирному житловому будинку в с.Щасливе, вул.Героїв Майдану.
  3. Про розгляд листа ПАТ ЦУВКП «Атомпромкомплекс» щодо присвоєння поштової адреси на виробничі об’єкти: «Склади та допоміжні будівлі», «Склади- ангари та допоміжні будівлі», «Котельня та будівля № 18».
  4. Про присвоєння поштової адреси на виробничий будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами «Одноповерхова виробнича будівля з прибудованими адміністративними приміщеннями» в с.В.Олександрівка, вул.Київський шлях,117-І.  (Оганесян Є.С.)
  5. Про розгляд звернення депутата Пристоличної сільської ради Мкртічяна А.А. щодо кронування дерев.
  6. Про надання дозволу органу опіки та піклування на прийняття в дарунок квартири ім’я малолітньої Гусак Софії Миколаївни.
  7. Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання неповнолітньої Ушнєвої Анастасії Михайлівни.
  8. Про надання дозволу неповнолітньому Мельнику Дмитру Олександровичу на вчиненні правочину щодо продажу ½ частки автомобіля
  9. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Будівництво середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 24 класи (720 учнів) по вул. Погребняка в с. Чубинське Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області, з реконструкцією незавершеної будівництвом будівлі амбулаторії під навчально-виробничий корпус школи. Коригування.