Територію Пристоличної ОТГ обслуговують три дільничні офіцери поліції

Дата: 10.02.2021 12:42

До Бориспільського районного управління поліції звернувся керівник АЗС ОККК, що в селі Проліски, зі скаргою на те, що вночі 05 лютого невідома особа скоїла крадіжку алкогольних напоїв у приміщенні АЗК.

У ході розслідування дільничними офіцерами поліції стало відомо, що крадіжку здійснив тамтешній житель, який у скоєному зізнався.

НАГАДАЄМО, територію Пристоличної ОТГ обслуговують три дільничні офіцери поліції: Микола Васильович Стельникович (старший дільничний) - Щасливе, Проліски; Володимир Вікторович Герус – В. і М. Олександрівка, Чубинське і Безуглівка;  Віталій Віталійович Коновалюк – Дударків і Займище.

Пряма мова СТЕЛЬНИКОВИЧА: «Зараз найчастіше надходять заяви щодо домашнього психологічного насилля та фіксуються випадки надмірного вживання спиртного громадянами і порушення ними тиші. За це порушників притягуємо до адміністративної відповідальності. Ми кожного дня перебуваємо на своїх дільницях, спілкуємося з населенням, вирішуємо нагальні проблеми громадян, реагуємо на їхні заяви, проводимо відповідну роботу».