Адмінпослуги жителі сіл отримують за місцем проживання

Дата: 12.02.2021 09:55

Про принципи надання адміністративних послуг населенню вчергове  наголошує керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Пристоличної сільської ради Галина Журавльова.

Пряма мова Г. ЖУРАВЛЬОВОЇ: «Кожна людина нашої ОТГ може і повинна отримувати адміністративні послуги за місцем свого проживання. Зараз у колишніх сільських радах – Дударківській і Великоолександрівській – працюють досвідчені діловоди, які відповідальні за видачу довідок. Якщо людині потрібна довідка про реєстрацію місця проживання, то місцеві паспортисти також видадуть її й не потрібно нікуди їхати.

Якщо йдеться про інші довідки, на яких ставиться гербова печатка і підпис сільського голови, тоді діловоди на місцях готують ці документи, пересилають їх на електронну пошту Пристоличної сільської ради, ми розглядаємо їх  у найкоротший термін і передаємо назад, якщо не виникне ніяких зауважень.

Щодо довідок для нотаріальних дій, то з цим дещо складніше, адже потрібна присутність особи, яка бажає посвідчити ту чи іншу справу. Але, наголошую,   громадянам спочатку потрібно звертатися за місцем проживання до діловодів, вони нададуть вичерпну  інформацію щодо документообігу».