Медики Київщини готуються до проведення вакцинації проти COVID-19

Дата: 12.02.2021 15:36

Медики Київщини готуються до проведення вакцинації проти COVID-19

Про це повідомили в Департаменті охорони здоров‘я Київської обласної державної адміністрації.

На Київщині створили 23 мобільні бригади для проведення щеплень у І етапі. Під час нього планують вакцинувати людей із критичним ризиком інфікування та розвитку коронавірусної хвороби COVID-19 та тих, які виконують критичні функції у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби COVID-19.

Йдеться про членів мобільних бригад, медичних працівників ковідних госпіталів, лабораторій, які працюють з матеріалом коронавірусних пацієнтів, працівників екстреної медичної допомоги, підопічних будинків- інтернатів та персонал.

Чотири бригади медиків вже пройшли он-лайн навчання, решта 19 бригад проходитимуть очне навчання та відпрацювання практичних навичок15 та 16 лютого.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.