Подання е-декларацій – до 1 квітня

Дата: 16.02.2021 06:56

«До 01 квітня 2021 року посадовим особам органів місцевого самоврядування та депутатам сільської ради потрібно подати е-декларації за минулий рік за відповідною формою, де вказується інформація, що стосується безпосередньо суб'єкта декларування», – пояснила начальник відділу правового та кадрового забезпечення Ірина Мисяковська.

За іі словами, щодо внесення інформації у декларації про членів родини, то можливі випадки, коли вони відмовляються надавати таку інформацію або суб’єкту декларування не невідома ця інформація, тоді у відповідних  графах  слід так і зазначити:  відмовився надавати, або інформація відсутня.

«Перевіряючий орган залишає за собою право моніторити дохідну частину тих членів родини, інформація про які не була подана суб’єктом декларування. Це відбувається в індивідуальному порядку, шляхом відповідних запитів у контролюючі, податкові служби, банки тощо», – підсумувала Ірина Мисяковська.

Нагадаємо, трьох депутатів Щасливської сільської ради минулого скликання було притягнуто до відповідальності за ігнорування е-декларацій.