КП пропонують переглянути тарифи

Дата: 16.02.2021 06:59

КП ЖКК «Щасливський», що займається водопостачанням і водовідведенням, звернувся з листом до голови Пристоличної сільської ради Миколи Каськіва з ініціативою перегляду тарифів на послуги. Таке ж звернення надійшло і від КУП «Олександрівкажитлобудсервіс».

Про це повідомлялося на робочій нараді 15 лютого у сільського голови.

Головне обґрунтування комунальників  –  економічна складова  – неспіввідношення існуючих тарифів витратам підприємств.

Наприклад, востаннє підняття тарифів за послуги водопостачання та водовідведення на території колишньої Щасливської сільради  було ще у 2017 році, відтоді у рази підвищувалася вартість електроенергії, газопостачання, зростала мінімальна зарплата.

Микола Каськів дав розпорядження: зобов’язати  керівників усіх КП, що діють на території ОТГ, підготувати фінансові звіти на розгляд засідання виконавчого комітету, яке відбудеться у четвер, 18 лютого.

«Ми повинні розуміти фінансовий стан наших комунальних підприємств і почути в цифрах обґрунтування запропонованих ними тарифів. Потім це питання будемо обговорювати більш предметно», – підсумував сільський голова.

НАГАДАЄМО, за інформацією начальника КП ЖКК «Щасливський» Євгенія Катасонова, станом на січень 2021 року сумарна заборгованість населення за спожиті послуги становила 1,5 млн грн. Також він наголосив у потребі частковій компенсації з місцевого бюджету витрат підприємства.