Соціальні ролики як протидія торгівлі людьми

Дата: 20.02.2021 13:12

Служба у справах дітей Пристоличної сільської ради, як і інші територіальні громади Київщини, отримала урядове звернення з проханням  розповсюдження інформації щодо протидії фактам торгівлі людьми.

Так, секретаріат Кабінету Міністрів України, Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко у офіційному листі наголошує, що гендерна дискримінація є однією з причин, що призводить до торгівлі людьми.

У повідомленні зазначається: «ГО «ЛА СТРАДА-Україна» у співпраці з Міжнародною організацією з міграції спільно з Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики підготовлено  інформаційні матеріали, присвячені таким питанням: важливість безоплатної вторинної правової допомоги постраждалим від торгівлі людьми; підвищена вразливість до потрапляння в ситуації торгівлі людьми та експлуатації в умовах пандемії  COVID-19».

Ролики на ці теми можна знайти на YouTube.