На шляху до початку будівництва школи в Чубинському

Дата: 23.02.2021 09:24

Керівництво Пристоличної сільської ради вважає пріоритетним завданням  будівництво школи у селі Чубинське.

22 лютого на апаратній нараді Олександр Строкач, начальник управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку, яке нині є замовником будівництва школи, повідомив про відповідь ДАБІ щодо дозвільних документів.

За інформацією спеціалістів інспекції, дозвіл на початок виконання будівельних робіт школи відтерміновано допоки не відбудеться перереєстрація земельної ділянки під будівництво на нового власника – Пристоличну сільську раду.

«Потрібно подавати заяву на отримання дозволів  щодо об’єкта від двох замовників: Пристоличної сільської ради і УКБ. Але наразі у реєстрі права власності земельна ділянка належить Великоолександрівській сільраді, хоча за фактом Пристолична сільрада є її правонаступником», – прокоментував   Строкач.

Правовий бік вирішення цього питання наразі обговорюється і вирішиться найближчим часом.

НАГАДАЄМО, на  позачерговому засіданні виконавчого комітету Пристоличної сільської ради, було затверджено проектно-кошторисну документацію на будівництво загальноосвітньої школи з реконструкцією недобудованого приміщення амбулаторії у селі Чубинське.

На втілення проекту школи, розрахованої на 720 учнів і 24 класи,  передбачається загальна сума в понад 231 млн грн.

Запроектована площа майбутньої школи   – 13 тис. 261 кв. м.