Інформація щодо вакцинації від COVID-19 на території Пристоличної ОТГ

Дата: 23.02.2021 14:23

Головний лікар Щасливської медамбулаторії ЗПСМ Пристоличної сільської ради Анастасія Покозацька поділилася інформацією, що відома станом на 23 лютого про вакцинацію населення проти COVID-19 на території ОТГ.

За її словами, особливих роз’яснень зверху поки не надходило, відомо лише, що процес вакцинації планується у два етапи.

Так, перший стосуватиметься медпрацівників, які працюють у закладах охорони здоров’я, що призначені для  лікування хворих із коронавірусною інфекцією. А також інших медпрацівників і військових.

«Відомо, що щеплення населення розпочнеться пізніше, у другий етап вакцинації, з осіб вікової категорії 60+. Орієнтовно це відбуватиметься не раніше літа цього року», - сказала Анастасія Покозацька.

Раніше повідомлялося, що для повної імунізації представники цільових груп мають отримати по дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів.

ДО ТЕМИ. Головний лікар Вороньківської дільничної лікарні Анна Ільчишин, яка виступала на сесійному засіданні Бориспільської районної ради 19 лютого, повідомила, що очікується вакцина іноземного виробництва, але не російська. Також на базі Вороньківської дільничної лікарні сформована спеціалізована мобільна бригада.