Транспортне питання – болюча тема для жителів сіл Пристоличної ОТГ

Дата: 23.02.2021 15:41

Щотижневі виїзні прийоми Пристоличний сільський голова Микола Каськів проводить часто разом із заступниками, щоб забезпечити швидке реагування на проблемні питання, з якими звертаються відвідувачі.

Так, підсумовуючи кілька  зустрічей у селах ОТГ, Євген Погорєлий, заступник сільського голови, наголосив, що люди на територіях колишніх Великооолександрівської та Дударківської сільрад часто жаліються на незручність існуючих маршрутів громадського транспорту.

За словами мешканців, перевізники не дотримуються графіків руху в напрямку Києва і Борисполя, також незадовільною є якість обслуговування.

Тому наразі Пристоличною сільською радою вивчається тема пасажирського перевезення у селах ОТГ, з’ясовуються графіки руху та якими перевізниками вони здійснюються для розуміння повної суті проблеми з метою покращення ситуації.