Щасливський НВК набирає більше першокласників, ніж є випускників у 2021 році

Дата: 25.02.2021 11:52

За інформацією адміністрації найбільшого навчального закладу Пристоличної сільської ради  – Щасливського НКВ, кількість бажаючих здобувати освіту в них значно вища, ніж випускників, які завершують навчання.

«На наступний навчальний рік ми набираємо чотири перші класи і п’ятий у Пролісківську філію, у кожному класі щонайменше 30 школярів. Випускників НВК у 2021 році – 102 учні», – повідомляє дирекція школи.

За словами керівництва, НВК не може задовольнити попит на вступ до першого класу всіх бажаючих через відсутність приміщень, тому майже 50 % заяв залишаться без уваги – йдеться про батьків-заявників із Великої і Малої Олександрівки, Дударкова, Мартусівки, Борисполя і Києва.

«Те, що дітей щороку більшає – це добрий показник того, що наші території розвиваються і молодіють. Сьогодні зростання бажаючих  навчатися в НВК ми сприймаємо як достойну оцінку роботи педагогічного колективу й високого рівня знань учнів, який щороку підтверджують наші випускники у престижних вишах країни», – підсумували в адміністрації НВК.

Педагоги сподіваються, що  будівництво нових шкіл у сусідніх селах Чубинському і Горі послаблять таке навантаження, але вони не полишають також надії на розширення НВК у майбутньому.