Масові святкування Масниці відміняються через адаптивний карантин

Дата: 25.02.2021 12:43

У плани Пристоличної сільської ради організувати масові гуляння Масниці у найбільших селах ОТГ вніс корективи адаптивний карантин, який почав діяти з 24 лютого.

Так, на території України з початку робочого тижня встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого діє низка заборон серед яких: проводити масові (культурні, спортивні, розважальні тощо) заходи за участю більше однієї особи на 4 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50% місць у кожному окремому приміщенні.

Зважаючи на впроваджені урядом обмеження, керівництво Пристоличної сільської ради відмовилося від ідеї святкування Масниці.

Про це 25 лютого офіційно заявила Оксана Крячкова, спеціаліст відділу культури та спорту управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я.

«Після наради з сільським головою Миколою Каськівим було прийняте спільне рішення відмовитися від святкувань, щоб не наражати людей на небезпеку. Також не відомо, як розвиватиметься ситуація із захворюваністю в березні. Можливо, буде посилення обмежень.

Про зупинку  приготувань уже повідомлені керівники будинків культури і творчі колективи. Хоча ми всі були готові до організації святкувань», –  прокоментувала співрозмовниця.

Нагадаємо, у 2021 році початок Масляного тижня – 8 березня, а закінчення – 14 березня.