Весна прийшла: талі води відкачувати будемо

Дата: 25.02.2021 17:36

Комунальникам Пристоличної сільської ради спокій лише сниться. Якщо не снігопад і ожеледиця у лютому, то інтенсивне танення снігу спричиняє підтоплення окремих вулиць у Великій і Малій Олександрівці, Чубинському. Тому працівники місцевих КП знову рятують дороги ОТГ. Тепер від води.

Так, зранку 25 лютого спеціалізовані авто КП «Комунальне унітарне підприємство «Олександрівкажитлобудсервіс» відкачують воду з проїжджої частини вул. Матросова та інших вулиць сіл В. і М. Олександрівка. Причина інтенсивних підтоплень – відсутність ливневої каналізації.

Олександр Строкач, начальник управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку після об’їзду сіл, де є підтоплені ділянки чи є така загроза, відмітив належну організацію роботи начальника КУПа Дмитра Стариченка і його підлеглих.

«Приємно мати справу з професіоналами. Комунальна сфера – одна з найважчий і найбільш невдячних ділянок роботи, але наші спеціалісти,  незважаючи ні на що, нормально справляються з викликами погоди. Спасибі Дмитру Стариченку за швидке реагування на ситуацію», - підсумував Строкач.

Роботи з відкачування води  КУП продовжить до повного усунення підтоплень.