Тенденція до зростання захворюваності на COVID-19 у селах Пристоличної ОТГ

Дата: 26.02.2021 10:05

Головний лікар Щасливської медамбулаторії ЗПСМ Пристоличної сільської ради Анастасія Покозацька повідомила про рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію на території ОТГ.

Так, станом на 26 лютого підтверджено діагноз COVID-19 у 13 жителів села Щасливе, усі вони знаходяться на амбулаторному лікуванні.

У Чубинському, Великій і Малій Олександрівці - три хворих.

На території колишньої Дударківської сільради – два недужих.

Найбільша кількість людей із коронавірусною інфекцією у селі Проліски – 11 пацієнтів. Із них однин знаходиться на стаціонарному лікуванні.

Немає дітей, які хворі на  COVID-19.

«Цей тиждень у нас спостерігається зростання захворюваності, порівняно з двома попередніми тижнями. Однак ситуація не критична. Вона пояснюється загальною складною епідемічною ситуаціє в Україні. Тому важливо дотримуватися санітарних норм і бути більш уважними до свого здоров'я у період міжсезоння», - прокоментувала лікарка.

ДО ТЕМИ. Найбільше випадків COVID-19 підтвердилося за минулу добу – 25 лютого – в Івано-Франківській області (857), м. Київ (748), Вінницькій (738), Чернівецькій (638), Київській (548) та Закарпатській (515) областях. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов у Facebook.

У світі найбільша кількість хворих на COVID-19 зараз фіксується у США, Бразилії , Франції та Італії.  Україна на 10 місці у загальній таблиці. Про це повідомляє сайт Українська правда.