A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
Бориспільський район

Чемпіонати Київщини з боксу серед юніорів та юнаків – боксери з Щасливого серед кращих!

Дата: 01.03.2021 17:44
Кількість переглядів: 708

За два тижні лютого 2021 року на Київщині відбулися два чемпіонати з боксу.

Із 18 по 20 лютого у м. Бровари в приміщенні боксерського клубу «Спартак» проходив чемпіонат Київської області з боксу серед юніорів 2005-2006 років народження.

Успішним став виступ наших боксерів. У ньому брали участь сім спортсменів із Щасливого і повернулися з медалями – стопроцентний медальний залік, який мало кому вдається!

Чемпіонами Київщини стали Максим Галушка (у ваговій категорії 63 кг) і Владислав Михайлов (54 кг).

Срібну нагороду за ІІ місце виборов Денис Бородій (80 кг).

ІІІ місце та бронзові нагороди здобули – Владислав Тихонов (52 кг) Ілля Пархоменко (46 кг), Кіріл Ковальов (56 кг) та Микита Саєнко (48 кг).

Через тиждень, з 25 по 28 лютого, чемпіонат Київської області серед юнаків 2007-2008 років народження відбувся у м. Васильків. Щасливчани й тут не пасли задніх – п’ять учасників – п’ять медалей!

Чемпіоном області у ваговій категорії 80+ кг став Кірілл Маріквас.

Менше пощастило іншим нашим фіналістам – хлопці отримали срібні нагороди за ІІ місце. Олександр Тихонов (43 кг), Данило Каськів (46 кг) та Іван Пархоменко (35 кг) провели рівні двобої з господарями змагань, але судді переможцями визнали їхніх суперників. Як тут не повіриш у вислів: «вдома і стіни допомогають»!

Ще один боксер, дебютант змагань, Макар Нестеренко (33 кг) здобув бронзову нагороду.

За підсумками чемпіонатів юніори Максим Галушка і Владислав Михайлов ввійшли до складу збірної Київської області та розпочали підготовку до чемпіонату України, що відбудеться в березні у м. Кривий Ріг. вибороли путівки

Боксери молодшої вікової категорії, що посіли І та ІІ місця – Кірілл Маріквас Олександр Тихонов, Данило Каськів та Іван Пархоменко вибороли путівки на зональний чемпіонат України, в якому візьмуть участь кращі боксери збірних команд із Житомирщини, Вінничини, Київщини та м. Києва. Місце проведення цих змагань ще визначається.

Наші боксери вже багато років демонструють високу майстерність та виборюють призові місця на обласних та всеукраїнських змаганнях під керівництвом, відданого своїй справі тренера Вадима Шевкопляса. Він працював зі своїми вихованцями у Бориспільській районній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі до її ліквідації, а зараз продовжує свою улюблену справу, як керівник гуртка з боксу ОНЗ «Щасливський НВК», де створені всі умови для якісної тренерської роботи.

Вітаємо всіх юних боксерів і тренера з вдалим виступом та висловлюємо щирі слова вдячності за їхню нелегку працю!

Бажаємо нових перемог та досягнути найвищих спортивних вершин!

Сподіваємось, на гідну їх спортивним результатам та роботі, увагу та підтримку в підготовці та участі в змаганнях!