Комунальники доповідатимуть щотижня про зроблене

Дата: 02.03.2021 07:43

На нараді 01 березня Пристоличний сільський голова Микола Каськів акцентував увагу на потребі підвищення якості роботи комунальних служб у період, коли є загроза підтоплень окремих вулиць у селах ОТГ.

Олександр Строкач, начальник Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку, повідомив, що постійно контролює проблемні ділянки щодо підтоплень, станом на зараз ситуація стабільна.

Було вирішено розробити графіки роботи і зобов’язати до щотижневого звіту старших інспекторів комунальних підприємств.

«Потрібно постійно моніторити ситуацію: де підтоплення, на яких вулицях проблеми з освітлення, де і чому є скарги мешканців тощо.  Графіки і звітність комунальникам необхідні», - підсумував Микола Каськів.