У січні-лютому бюджет Київщини перевиконано майже на 50 млн грн

Дата: 02.03.2021 10:11

До загального фонду Київського обласного бюджету, згідно з даними, станом на 01 березня надійшло  423,2 млн грн податків, зборів та інших платежів.

Це становить 113,0 % до плану та на 48,5 млн грн більше розпису на січень-лютий. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Приріст надходжень проти аналогічного періоду 2020 року склав 18,5% або 66,1 млн грн. Ця цифра відображає результати взаємодії влади та бізнесу протягом 2020 року, нашої роботи з інвесторами та підприємцями», – зауважив Василь Володін.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.