Роботи з обслуговування вуличного освітлення будуть систематичними

Дата: 05.03.2021 20:50

Анатолій Скороход, інспектор із благоустрою Пристоличної сільської ради, повідомив, що протягом тижня на території ОТГ активно здійснювалися роботи з заміни ламп вуличного освітлення.

Наступний тиждень роботи продовжаться згідно з графіком, який складений на основі об’їздів сіл інспекторами та наданих заявок мешканців.

«У Щасливому ми замінили 10 ламп, стільки ж у Пролісках.  У Дударкові очікується найбільше роботи, багато заявок також надійшло з території колишньої Великоолександрівської  сільради.

Така практика стане систематичною. Ми плануємо укладати договори з спеціалізованими фірмами для якісного обслуговування системи вуличного освітлення», – прокоментував Анатолій Скороход.

Практика залучення таких спеціалістів уже розпочалася. Управлінням капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку було задіяно організацією, яка має штатних електриків і спеціальну техніку.

Підсумовуючи сказане, Скороход зазначив, що вціому центральні й близькі до них вулиці сіл освітлені повністю.

Наступний крок комунальників – заміна старих ліхтарів на економні LED світильники різної потужності.