Хто ремонтуватиме проблемну ділянку дороги перед селом Щасливе?

Дата: 05.03.2021 22:23

На часі – ямковий ремонт доріг, що знаходяться у підпорядкуванні Пристоличної сільської ради. Про це 05 березня заявили у відділі  благоустрою Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку.

Так, проблемна ділянка автотраси перед селом Щасливе викликає  обурення автовласників.

«04 березня ми надіслали лист-запит на службу автомобільних доріг у Київській області щодо необхідності ремонту згаданої проїжджої частини, оскільки ця дорога обласного підпорядкування. Чекаємо відповіді, – повідомив Олександр Дригода, начальник відділу благоустрою. –  Нині  надходить багато звернень від жителів сіл щодо ремонтів доріг. Ми розглядаємо їх і вносимо до нашого комплексного плану ремонту доріг ОТГ, який розглядатиметься на засіданні виконкому,  буде розроблена відповідна Програма, виділені кошти на роботи на автодорогах, що у підпорядкуванні сільради».

Також Олександр Дригода наголосив, що доведеться визначатися з пріоритетністю щодо оновлення автошляхів.