Державна реєстрації актів цивільного стану в Пристоличній ОТГ

Дата: 09.03.2021 15:07

Державна реєстрація актів цивільного стану в Пристоличній ОТГ

За словами Галини Журавльової, керуючої справами (секретаря виконавчого комітету), нині Пристолична сільська рада повністю готова  надавати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

«Нами пройдено навчання, отримано «ключі» та ідентифікатори – доступ до програми Єдиного реєстру державної реєстрації актів цивільного стану через національну інформаційну систему, – розповідає Галина Журавльова. – На даний час  Бориспільський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції (м.Київ) очікує отримання дозволу Гірською сільською радою, після чого буде надано дозвіл об’єднаним територіальним громадам Бориспільського району   на здійснення державної реєстрації на місцях. Можливо, наприкінці березня ми уже отримаємо такий дозвіл».

Пані Галина зазначила, що урочисті церемонії реєстрації шлюбів на території ОТГ здійснюватимуться в залі приміщення Пристоличної сільської ради.

ВАЖЛИВО. Адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, які незабаром надаватимуться фахівцями на території Пристоличної сільської ради:

·реєстрація та видача свідоцтва про державну реєстрацію шлюбу;

·реєстрація та видача свідоцтва про народження;

·реєстрація та видача свідоцтва про смерть.