У травні 2021-го українці відпочиватимуть 13 днів

Дата: 09.03.2021 16:00

П’ятий місяць нинішнього року містить 10 субот і неділь і три додаткові святкові дні.

Так, на вихідні припадають і офіційно встановлені свята,  які оголошено неробочими днями: 1 травня (субота) - День міжнародної солідарності трудящих,  2 травня (неділя) – Великдень,   9 травня (неділя) – День Перемоги.

«Згідно з ч. 3 ст. 67 КЗпП у випадку, коли святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого», – зазначає ресурс buh.ligazakon.net

Повідомляється, що на підприємствах і установах із п’ятиденним робочим тижнем, де вихідними є субота і неділя, відбудеться перенесення вихідних днів: субота і неділя 1 і 2 травня – на понеділок і вівторок 3 і 4 травня; неділя 9 травня – на понеділок 10 травня.