Співвласники старого гуртожитку нарікають на аварійний стан приміщення

Дата: 10.03.2021 18:32

На прийом до Пристоличного сільського голови Миколи Каськіва 10 березня завітала група жінок, які мешкають у старому гуртожитку на 30 кімнат у селі Щасливе, на вул. Героїв Майдану, 17, що розташований по сусідству з новим восьмиповерховим будинком ЖК «Тріумф Софіївський» на вул. Героїв Майдану, 15А.

Співвласники припускають, що будівля гуртожитку знаходиться в аварійному стані, а ситуація погіршилася, за їхнім переконанням, після зведення поряд багатоквартирного будинку.

«Стіни почали тріскатися, просідати. Ми просимо, щоб спеціалісти обстежили стан приміщення і зробили висновки. Що нам робити?», – говорили представниці від мешканців.

Микола Каськів запропонував написати звернення до Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради, щоб викласти суть проблеми – це буде підставою для створення відповідної комісії й детального вивчення питання  після завершення процесу інвентаризації земель.

Наступна зустріч щодо цієї теми запланована на початок квітня.

Також під час розмови з’ясувалося, що мешканцями гуртожитку створено ОСББ, але акумуляції коштів немає. Керівництво співвласників досі не уклало договору з жодною управляючою компанією, яка б надавала послуги з обслуговування приміщення, хоча усі кімнати там приватизовані.