На будівництво ДНЗ у Щасливому потрібно 90 мільйонів

Дата: 11.03.2021 12:42

Керівництво Пристоличної сільської ради активно працює над втіленням в життя масштабних будівельних проектів на території ОТГ, які наразі розпочаті, тривають або готуються до старту.

Одним із об’єктів розпочатого раніше будівництва є садочок в селі Щасливе на вул. Лесі Українки, 5.

«На виконання будівельних робіт здобуто право у 2017 році.

Наразі оголошено закупівлі на роботи з технічного нагляду на об’єкті. На березневій сесії має бути розглянуте питання щодо визнання Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради правонаступником цього об’єкта незавершеного будівництва. Тоді з’явиться юридичне право узаконити договірні зобов’язання з підрядниками щодо робіт і буде можливість здійснювати системні оплати з місцевого бюджету», – прокоментував начальник УКБ Олександр Строкач.

Відомо, що загальна вартість будівництва ДНЗ – майже 90 млн грн.

НАГАДАЄМО, у селі Щасливе буде зведений двоповерховий дитсадок на 195 місць площею 3513, 41 м кв. на ділянці 1,3198 га. ДНЗ розрахований на 10 груп, одна з них – ясельна. Орієнтовна кількість робочих місць – 54 вакансії.