Нова амбулаторія ЗПСМ зі стаціонарним відділенням у Щасливому чекає новосілля

Дата: 12.03.2021 08:16

Фото без опису«Наразі проводяться роботи щодо виготовлення сертифікату енергоефективності, необхідного для ведення в експлуатацію нової амбулаторії. Усі будівельні роботи й благоустрій території медзакаду повністю завершено», –  повідомив 11 березня Олександр Строкач, начальник Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради.

НАГАДАЄМО, Амбулаторія загальної практики сімейної медицини на вул. Лермонтова, 9 у селі Щасливе на 200 відвідувань у зміну з перспективою розвитку надаватиме послуги жителям сіл Пристоличної ОТГ не лише як «первинка».

Заклад буде комунальною установою, який зможе заробляти. Також підтримка його розвитку здійснюватиметься сільрадою через профільні  Програми.

В амбулаторії передбачені площі для стаціонарного відділення, лабораторії, кабінети для вузькопрофільних фахівців.

Є ідеї щодо здачі частини площ у суборенду, наприклад, під аптеку, кабінети діагностики тощо.