ВР може наступного тижня скасувати перехід на літній час

Дата: 14.03.2021 19:32

Верховна Рада України зможе 19 березня розглянути в другому читанні законопроект щодо скасування переходу на літній і зимовий час в Україні.

Про це повідомив заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа (фракція «Слуга народу») у коментарі «Інтерфакс-Україна», йдеться на «Українська правда».

«Ми будемо розглядати законопроект №4201 у другому читанні на засіданні комітету економічного розвитку в середу,  у п'ятницю — в сесійній залі парламенту», — пояснила Підласа.

Нагадаємо, Верховна Рада 03 березня підтримала у першому читанні законопроект «Про обчислення часу в Україні» (№4201), що передбачає скасування переходу на літній і зимовий час.

Раніше Підласа пояснювала, якщо Рада встигне прийняти законопроект до 25 березня 2021 року, депутати виключать дану норму з фінального тексту документа, і він набуде чинності після опублікування у парламентській газеті «Голос України». Тоді в Україні не буде необхідності переводити годинник на літній час, який цього року має настати 28 березня.

Разом з тим, відзначала парламентарій, якщо Рада не встигне проголосувати за ухвалення відповідного закону, то ще двічі переведемо годинники, але 25 жовтня – остаточно.