Ситуація щодо захворюваності на COVID-19 у закладах освіти

Дата: 15.03.2021 15:43

Фото без опису     15 березня на апаратній нараді у Пристоличного сільського голови Миколи Каськіва обговорювали питання щодо захворюваності на COVID-19 у закладах освіти.

Начальник Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Андрій Хоменко повідомив, що станом на ранок понеділка є підозра інфікування у співробітниць Щасливського НВК.

«У зв’язку з можливим підтвердженням тесту на  COVID-19 у працівниць НВК, харчоблок тимчасово не працюватиме. Тому прохання до батьків простежити, щоб діти вдома снідали і брали перекус. Також у НВК нині один учень і один учитель перебувають вдома на самоізоляції.

Загалом у НВК та інших освітніх закладах сільської ради не виявлено хворих на COVID-19 серед дітей. Школи і садочки працюють у звичному режимі», — прозвітував Хоменко.

Анастасія Покозацька, головний лікар Щасливської медамбулаторії ЗПСМ, повідомила, що станом на 15 березня хворих на COVID-19 дітей у селах ОТГ не зафіксовано. Однак випадки ГРВІ і грипу діагностуються частіше, зважаючи на період міжсезоння.