Микола Каськів про нові підходи до благоустрою і ямковий ремонт доріг

Дата: 16.03.2021 09:45

На початку робочого тижня Пристоличний сільський голова Микола  Каськів повідомив, що Управлінням капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку буде розроблена й прописана система заходів щодо догляду за територіями і вимогами до благоустрою.

Мета: системно навести лад біля громадських установ і закладів сіл, поблизу присадибних ділянок, на територіях ОСББ,  біля об’єктів підприємницької діяльності тощо.

Про нові правила благоустрою буде повідомлено згодом, поки вони на стадії обговорення.

Також Микола Каськів відзначив, що нині основним завданням комунальних служб є ямковий ремонт доріг.

«Дороги у наших селах після зими потребують ремонту. Сільська рада виділила кошти на проведення ямкових робіт. Інспектори КП виявлятимуть найбільш проблемні ділянки автошляхів, складатимуть відповідні акти, ми проаналізуємо стан дорожнього покриття в наших селах.

Також оголошені  тендери на вивезення сміття. Паралельно здійснюються заходи щодо вуличного освітлення. Усі напрямки робіт із благоустрою ми запустили, щоб бачити результативність і недоліки кожного з них і відповідно реагувати», – прокоментував Каськів.

Керівник підкреслив, що у окремих селах ОТГ є досі невирішені проблеми з накопиченням сміття.