ІНФОРМУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ про зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП ЖКК «Щасливський»

Дата: 19.03.2021 16:48
Кількість переглядів: 1947

Відповідно до п.4 ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП ЖКК «Щасливський»  інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги  водопостачання та водовідведення в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість).

с.Щасливе

Тариф на централізоване водопостачання

21,00 грн/м³

23,00 грн/м³

29,00 грн/м³

Тариф на централізоване водовідведення

10,00 грн/м³

11,00 грн/м³

14,00 грн/м

с.Проліски:

Тариф на централізоване водопостачання

20,00 грн/м³

22,00 грн/м³

28,00 грн/м³

Тариф на централізоване водовідведення

09,00 грн/м³

09,00 грн/м³

11,00 грн/м³

Збільшення за останні три роки вартості показників, які є складовими тарифу (зросла собівартість  послуг через  зростання розміру мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, збільшення коефіцієнту  у галузевій угоді, яким керуються при розрахунку суми галузевих окладів працівникам ЖКГ, тарифів  на електроенергію, підвищення вартості на паливно-мастильні матеріали, договірних послуг, покупні комплектуючі матеріали тощо), призвело до нагальної потреби  у встановленні нових тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються  комунальним підприємством.

Згідно діючого законодавства, зміна діючих тарифів проводиться за обставин, що впливають або можуть вплинути на результати діяльності підприємства – надавача  послуг, а саме у випадках, якщо відбулися зміни вартості окремих витрат, з причин, які не залежать від підприємства.

Для забезпечення належної реалізації статутних завдань, для виробництва та надання безпечних та безперебійних  послуг населенню з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності сіл і сприяння поліпшенню фінансово-господарської діяльності, підприємство має намір здійснити зміну тарифів на послуги  водопостачання та водовідведення.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом  7 календарних днів з дня публікації  повідомлення  на  офіційному сайті Пристолічної сільської ради за адресою: 08325, вул. Лисенка,1, с.Щасливе Бориспільського  району Київської області або на електронну адресу: gkk_schaslyvskyy@ukr.net.

З повагою,

Адміністрація    КП ЖКК «Щасливський»

ПОВНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ про зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП ЖКК «Щасливський»