На території Пристоличної ОТГ  працюватиме  пункт  вакцинації від COVID-19. Триває запис на щеплення

Дата: 20.03.2021 12:05

Фото без опису  Стаціонарний пункт вакцинації від COVID-19 на базі Щасливської медичної амбулаторії ЗПСМ буде єдиним, який діятиме на території Пристоличної сільської ради.

Про це повідомила головний лікар медамбулаторії Анастасія Покозацька.

«На базі Щасливської МАЗПСМ працюватиме стаціонарний пункт вакцинації. Наші медики пройшли відповідні навчання і отримали сертифікат для проведення імунізації від COVID-19. Ми повністю готові. Чекаємо, коли в Україну надійде вакцина і буде  розподілення на місця.

Хочу повідомити громаду, що уже можна записуватися на вакцинацію у своїх сімейних лікарів або через портал Дія.

Є інформація, що усі бажаючі вакцинуватися, будуть зорієнтовані до пунктів щеплення за місцем проживання», – повідомила Анастасія Покозацька.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством охорони здоров'я запустили послугу «Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19» на порталі «Дія», а також через Національний контакт-центр із питань протидії COVID-19.  На сайті «Дії» є покроковий алгоритм, як зареєструватися на вакцинацію.