Привітання Миколи Каськіва з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 21.03.2021 07:00

Шановні працівники комунальних підприємств та сфери побутового обслуговування населення Пристоличної сільської ради!

Щиро вітаю вас від себе особисто, від імені виконавчого комітету і депутатського корпусу Пристоличної сільської ради з професійним святом, яке відзначається 21 березня!

Спасибі, що відповідально ставитеся до того, щоб наші території були  доглянутими, а життя громади – комфортним. Прикро, коли вашу роботу критикують, не запитуючи про зарплату, навантаження і умови праці.

Ваша нелегка щоденна робота  іноді не помітна, але забезпечує функціонування  важливих  напрямків життєдіяльності нашої громади: надання послуг із водопостачання та водовідведення, утримання будинків і прибудинкових територій, прибирання вулиць, вивезення сміття, ремонт  доріг і тротуарів, озеленення тощо.

Ми разом розпочали заходи з удосконалення організації роботи наших КП, переглядаємо економічну обґрунтованість тарифів, матеріально-технічне забезпечення  – це необхідний господарський підхід в умовах сьогодення. Наша спільна мета – зробити підприємства самодостатніми, а роботу комунальника – більш шанованою.

Зичу вам міцного здоров’я, наснаги, вдячності від споживачів, благополуччя й злагоди в родинах, радості,  щастя і душевного тепла.

Із повагою Пристоличний сільський голова Микола Каськів