Завершується будівництво школи мистецтв і ремесел у Великій Олександрівці

Дата: 23.03.2021 13:57

Приміщення школи мистецтв і ремесел, що будується не один рік у селі Велика Олександрівка на вул. Гагаріна, 11А, нині на етапі завершення.

Відомо, що будівництво об’єкта, який став довгобудом, здійснюється за принципом співфінансування  –  за кошти місцевого, обласного і державного бюджетів.

Замовником будівництва є Департамент регіонального розвитку та ЖКГ Київської ОДА.

«За період спорудження школи мистецтв змінилося чотири підрядники. Нині роботи  завершуються, але коли будівля повністю буде готова до введення в експлуатацію, не повідомляється.

У 2020 році Великоолесандрівською сільською радою було перераховано на будівництво цієї школи 5 млн 145 тис. 961 грн. Усі зобов'язання на місцевому рівні виконані», – прокоментував Пристоличний сільський голова Микола Каськів.

Нова велика школа стане окрасою ОТГ. Приміщення виграшно прикрашають панорамні вікна, є велика концертна зала, де передбачена сучасна звукоізоляція. У переважній більшості мистецьких кімнат оздоблювальні роботи завершені, подекуди встановлено меблі.

Нагадаємо, зведення школи розпочалося у вересні у 2016 році, а завершення планувалося ще у 2017-ому.