У Пристоличній ОТГ 24 березня стартує вакцинація від COVID-19

Дата: 23.03.2021 15:15

Фото без опису  23 березня у Щасливській медичній амбулаторії ЗПСМ практично розпочався процес вакцинації від COVID-19.

Про це повідомила Анастасія Покозацька, головний лікар медамбулаторії, де працюватиме єдиний на території Пристоличної сільської ради стаціонарний пункт щеплення.

«Сьогодні, 23 березня, ми очікуємо надходження 150 доз вакцини від COVID-19 AstraZeneca (CoviShield).

У середу, 24 березня, розпочнемо проведення щеплень», – підтвердила Покозацька.

За її словами, нині бажаючих вакцинуватися мало, хоча уже можна звертатися до сімейних лікарів, щоб отримати щеплення.

«Вакцинація — це ефективний спосіб захистити себе від COVID-19, зважаючи на те, що кількість інфікованих у наших селах постійно зростає», — підсумувала Анастасія Покозацька.

Нагадаємо, раніше повідомлялося у ЗМІ, що Україна домовилась з Індією про поставку вакцини CoviShield, яку виготовляють у індійському Інституті сироватки крові (Serum Institute of India) за ліцензією Oxford-Astra Zeneca.